Contacteer ons

HOOFDZETEL

Agentschap Integratie en Inburgering
Tour & Taxis - Koninklijk Pakhuis
Havenlaan 86C bus 212
1000 Brussel



CONSULENTEN NEDERLANDS LEREN


Brugge: 050 34 88 08

Evgenia Krylova evgenia.krylova@integratie-inburgering.be
Neriman Nesheva
neriman.nesheva@integratie-inburgering.be
Pauline Groen pauline.groen@integratie-inburgering.be

 

 

Kortrijk: 056 32 44 86

Inje Verheyde inje.verheyde@integratie-inburgering.be
Khadija Boudrari khadija.boudrari@integratie-inburgering.be

 

Oostende: 059 23 35 47

Agata Koniuch
agata.koniuch@integratie-inburgering.be
Julie Steinkalik
julie.steinkalik@integratie-inburgering.be

 

Roeselare: 051 24 36 60

Els De Clercq
els.declercq@integratie-inburgering.be
Samuel Schwalbach
samuel.schwalbach@integratie-inburgering.be



TAALPROMOTIE EN -BELEID


Siska Goubert (taalpromotie) siska.goubert@integratie-inburgering.be
Wendy Mutithi (taalbeleid) wendy.mutithi@integratie-inburgering.be